استفاده از جاروبرقی قسطی در مراکز دولتی روسیه ممنوع شد

از جاروبرقی قسطی برای رفع بوی بد اسباب بازی، لباس یا کفش استفاده کنید.

کالای خود را در یک کیسه زباله قرار دهید و بسته به اندازه کالای خود، 2 فنجان به 3 فنجان خاک گربه اضافه کنید.

کیسه زباله را ببندید و کالای خود را به مدت ۶ ساعت تا ۸ ساعت یا ۲ روز تا ۳ روز در آن بگذارید. وقتی کالای شما دیگر بو نمی دهد، از جاروبرقی خود استفاده کنید تا خاک یا گرد و غبار باقی مانده گربه را پاک کنید.

همچنین، می‌توانید از جاروبرقی استفاده کنید تا بوی اسانس مورد علاقه‌تان را در خانه ایجاد کنید.

چند قطره به آن اضافه کنید یا یک گلوله پنبه را کاملاً با روغن ضروری مانند اسطوخودوس یا نعناع اشباع کنید و آن را در درپوش گرد و غبار جاروبرقی خود یا داخل کیسه تمیز کننده آن قرار دهید.

جارو

همانطور که در اطراف خانه جاروبرقی می کشید، جریان هوای دستگاه پخش می شود و بوی اسانس را آزاد می کند. به این ترتیب، شما می توانید اتاق نشیمن را نیز تمیز کنید و شاداب کنید.

می توان از جاروبرقی برای رفع فرورفتگی فرش در اطراف خانه استفاده کرد.

اگر اثاثیه سنگینی دارید که قصد جابه‌جایی آن‌ها را داشته‌اید، اما به دلیل فرورفتگی‌های آشکاری که از خود به جای می‌گذارند، در مورد آن مردد هستید، جاروبرقی شما می‌تواند کمک کند.

پس از جابجایی مبلمان، یک تکه یخ را در داخل فرورفتگی فرش قرار دهید و بگذارید ذوب شود.

آب سرد به کرک شدن مجدد الیاف فرش کمک می کند. پس از خشک شدن فرش، جاروبرقی خود را روی این قسمت بکشید و فرورفتگی آن را بردارید.

راه دیگر استفاده از جاروبرقی تمیز کردن سایر وسایل اطراف آشپزخانه است.

هنگامی که یخچال خود را تمیز می کنید، در صورتی که دارای قابلیت تمیز کردن دوگانه است، از جاروبرقی برای تمیز کردن مواد غذایی یا مایعات ریخته شده استفاده کنید.

همچنین می توانید از جاروبرقی برای حذف گرد و غباری که در اطراف کویل های یخچال و کندانسور جمع شده است استفاده کنید تا به کارآمدتر یخچال شما کمک کند و سرد بماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.