پسری که بخاطر خوردن پالت چوبی و چوب کیلویی از مدرسه اخراج شد

وقتی صحبت از اولویت دادن به نماها و نور می شود، درهای شیشه ای و فایبرگلاس ایده آل هستند و مطمئناً در ورودی های مسکونی معاصر محبوبیت پیدا می کنند.
معمولاً با یک قاب فولادی جفت می‌شوند، این خانه‌ها را با نور طبیعی خورشید روشن می‌کنند و در عین حال ظاهری براق و مدرن ارائه می‌دهند.
در عین حال، با حذف مرز بین بیرون و داخل، فضای داخلی را به نمایش می گذارند و مناظر را مانند یک نقاشی زیبا قاب می کنند.
درب چوبی قدیمی جلویی یا شیشه ای علاوه بر دوام و تمیز کردن آسان، می توانند رنگی، بازتابنده یا مات شوند و در عین حال که عبور نور را حفظ می کنند، به نگرانی های حفظ حریم خصوصی پاسخ دهند.
برای اطمینان از امنیت، می توان آنها را با فیلم پنجره، شیشه های امنیتی چند لایه یا محافظ های شیشه ای پلی کربنات تقویت کرد.
قیمت درب چوبی ارزان نسبت به مقاوم و بادوام بودن آن ها کیفیت خوبی را دارا می باشد .
از سوی دیگر، فولاد اغلب به عنوان همه کاره ترین و مقرون به صرفه ترین ماده برای درب های ورودی شناخته می شود که انعطاف پذیری طراحی و دوام بیشتری را در مقایسه با شیشه و چوب ارائه می دهد.
درب
درب های فولادی نه منبسط می شوند و نه منقبض می شوند، در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند و عایق بهتری دارند. حتی اگر اینها را می‌توان رنگ‌آمیزی کرد و از مواد دیگر با پانل‌های تزئینی تقلید کرد، درب‌های فولادی «خام» با روکش زنگ‌زدگی مطمئناً می‌توانند از نظر زیبایی‌شناختی جذاب باشند، به‌ویژه هنگام ایجاد یک ظاهر صنعتی مدرن.
در واقع به دلیل اینه لوازم چوبی امروزه طرفداران زیادی دارد، قیمت چوب کیلویی نیز در بازار مناسب است.
جدا از ارزش زیبایی شناختی، درهای ورودی باید امکان جابجایی کارآمد افراد و اشیاء را فراهم کنند. فراتر از درب تک لولایی استاندارد، سبک های نوآورانه دیگری برای باز کردن درب وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که پالت چوبی دست دوم یکی از قطعات چوبی می باشد که در بازار به صورت عمده و تکی به فروش می رسد.
هنگامی که صحبت از بیانیه می شود، درب های ورودی محوری برای خانه های مدرن ایده آل هستند. اساسا، یک درب محوری بر روی یک محور عمودی می چرخد ​​و یک بوم آزادانه در حال چرخش ایجاد می کند که حرکت جالبی را اضافه می کند.
 • منابع:
  1. ?How to Choose the Front Door of a House
 • تبلیغات: 
  1. متابولیت های ثانویه گیاهی خیار
  2. رودخانه ای با داشتن دستبند طلا در روستاهای آفریقا
  3. اثرات سرکه بر روی انسان
  4. چگونگی ساخت مبل های باکیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *